Özer Hurmacı: Alex ve Lincoln seviyesindeyim

6 Aralık 2008

Ankaraspor tesislerinde Mehmet Çakır’ın ardından Özer Hurmacı ile röportajlarımıza devam ediyoruz. Tekniği ve futbol zekası ile dikkat çeken genç oyuncu Ankaraspor’un yanı sıra Ümit Milli Takımımız’ın da en önemli oyuncuları arasında yer alıyor.

Bu sezon Başkent ekibinin çıkışında en büyük pay sahiplerinden olan Hurmacı, kendi yeteneğinin farkında olduğunu ve takımını daha da iyi yerlere getirmek için elinden gelen tüm gayreti göstereceğinin altını çiziyor.

Geçtiğimiz sezon Galatasaray ile imza aşamasına gelen ancak son anda bu transferi gerçekleşmeyen Hurmacı’nın bu sezon da adı özellikle Fenerbahçe ile anılıyor. Özer, sezon başında Trabzonspor’dan teklif aldığını ancak bonservis bedeli nedeniyle bu transferin gerçekleşmediğini de açıkladı.

Genç oyuncunun en büyük sıkıntısı ise yabancı oyunculara verilen değerin Türk oyunculara verilmemesi. Yetenekli futbolcu Alex, Delgado ve Lincoln’ün kendisinden artı yönleri olduğunu ancak kendisinin de bu oyunculardan öne çıkan özelliklerini olduğunu sözlerine ekledi.

İşte Özer Hurmacı röportajından satır başları:

ANKARASPOR’A PARA KAZANDIRIP GİTMEK İSTERİM
İMZA ATMADIĞIM SÜRECE TRANSFER BİTTİ DİYEMEM
ÇIKIŞIMIZ SÜRECEK
HEDEFİMİZ İLK 3’Ü ZORLAMAK
AYKUT HOCA’YLA BİRLİKTE HAYATIM DEĞİŞTİ
TRABZONSPOR’DAN TEKLİF ALDIM
İSMİM ÖZER DEĞİL DE MOUTİNHO OLSA DEĞERİMİZ KAT KAT ARTAR
AVRUPA ŞAMPİYONASI?NA ÇOK KOLAY GİDEBİLİRDİK
HİÇ BİR FUTBOLCU VAGEÇİLMEZ DEĞİL
KENDİMİ ALEX, LİNCOLN VE DELGADO SEVİYESİNDE GÖRÜYORUM

You may also like

0 comments

Leave a Reply

By